| Bruno14 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti pretul estimativ pentru o vacanta de o saptamana in Grecia, la mare, 3 persoane. Sau daca puteti sa imi dati detalii sau variante/optiuni si recomandari la preturi mai reduse, pentru anul viitor ma intereseaza. happy multumesc mult

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca te duci cu avionul poate te costa mai ieftin daca ti le rezervi de acum; poti lua o vacanta de la o agentie si sa o platesti in rate pana pleci

Răspuns utilizator avertizat