| anonim_4396 a întrebat:

Salut.As dori sa plec la o statiune de pe litoralul romanesc.As dori sa imi dati cateva nume de hoteluri cu preturi reduse din statiunile noastre de pe litoral. Daca puteti sa imi spuneti pretul pentru o noapte is numarul de telefon de la hotel va rog.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Mangalia - Paradiso Hotel (preturi convenabile chiar si la mancare)

| KaterinaPetrova a răspuns:

Hotel perla...:d confort si mancare buna.la 50 d m de plaja. Telefon Rezervari:0241/831995
E-mail:perlamamaia@yahoo.com
www.perlamamaia.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai este o vila in costinesi care se numeste,, Vila Flora" cauta pe google vila flora si acolo vei primi nr de tel preturi noah eu am fost acolo si a fost la 50 metri de plaja si curat nu mirosea era oke aveam frigider televizor si baie proprie la fiecare camera

| Luiza_8910 a răspuns:

In costinesti totul are pret redus fata de celelalte statiuni eu tot acolo merg pentru ca totul este mai ieftin de la cazare pana la mancare! distractie placutabig grin