| Gradea_Denisa_1998 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati peste putin timp trebuie sa prezint un proiect la scoala impreuna cu inca 4 colege. Proiectul trebuie sa fie despre Londra. Pana acum am desenat pe un carton mare steagul(si a iesit super) am scos la imprimanta ceea ce vom citi si am facut ceva pe PC. Dar mai vrem ceva idei (APP: am 13 ani!). Dau FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS :d

4 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Ce fel de idei? si in ce fel trebuie sa fie despre Londra? in ce limba trebuie sa fie, ce trebuie sa cuprinda proiectu?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Are 2 echipe in prima liga, Chelsea si Totenham

| maria6 a răspuns:

Scrieti cate cava despre muzee, opera, teatre, sedii politice(Palatul Westminster, sediul Parlamentului), monumente, parcuri, gara. Trageti la imprimanta fotografii pe care le lipiti ca sa ilustrati cele de mai sus.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Londra

| whattt a răspuns:

Poti sa faci machete din cutii de chibrit cu anumite obiective turistice precum ochiul londrei