| Nely199908 a întrebat:

Va salut! As dori si eu o companie care se ocupa de calatorii cu autocarul in Europa. In momenul de fata ma aflu in Belgia si as vrea sa ajung in Anglia. As prefera o companie romaneasca care sa aiba ruta spre Anglia prin Belgia. Va multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai da 100 de euro pe autocar, si sa mergi cu toti taranii care miros a oaie si le put picioarele, cand poti sa dai 30 40 euro, si sa mergi cu avionu, si sa faci 1 ora 2 maxim pana acolo?

| Edw08 a răspuns:

Caută pe Facebook : Transport Mihaescu.
Are microbuze din alea mergi f bine și lejer cu pauze de benzinărie totul ok. Bafta

| Iote a răspuns:

Si daca ai sti ce rapid este trenul la ei...

| Dandinelle a răspuns:

As lua mai degraba goeuro, flixbus decat o firma romaneasca. Au oferte bune mereu si pana-n 20-30 euro.