| deffect a întrebat:

Va uitati pe otv la emisiunea "Musafiri Nepoftiti" faza cu mortu` nu`i adv nu? Ca pe mine m-o luat teama

Răspuns Câştigător
| Lora_6439 a răspuns:

laughing Ma uit la toate emisiunile astea pentru ca ma amuza. Dar la sfarsitul fiecarui episod scrie ca personajele si intamplarile sunt fictive. Deci nu e nimic adevarat. E doar de amuzament si audienta laughing La fel ca Tradati in dragoste, Fata lui tata, Pe mana soacrei etc happy

27 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Ba este adevarat!

| alex2009 a răspuns:

Acest gen de emisiuni sunt ne adevarate sunt actori tineri care mai castiga si ei un ban mai acumuleaza si ceva experienta isi mai dau si ceva examene in acest fel. Stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este pe otv, e clar mana,, rating-ului``, n-am vazut emisiunea, dar fiind o fosta,, fana`` a otv-ului, imi dau si eu cu parerea big grin.

| deffect explică:

@alex2019 eu`s baiat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut in data de 27. 02. 2010 emisiune,, Musafiri Nepoftiti"si mi-a placut de baiatul acela si am auzit ca pot da de el dar cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat o cunosc pe aia care cica e sotia actuala a mortului... nici pe departe nu o cheama asa sau nu e casatorita

| Klara a răspuns:

M-a amuzat emisiunea cu mortul desi Elena aia incepuse sa devina enervanta. Mi-a placut reactia ei cand l-a prins pe Andrei cu curvele in pat "Lasa mama, sa te distrezi" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat

| brun3tzyk21 a răspuns:

Cand este si la ce ora?

| brun3tzyk21 a răspuns:

Vreau si eu sa stiu cand e...la ce ora? si in ce zi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt adevarate emisiiunile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt adevarate emisiiunile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieste fals nu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc musafiri nepoftiti si sunt chiar adevarate lucrurile astea si fata lui tata nu e trucaje sau ce spuneti voi pentru ca prezentatorul (COVE) nu e omul sa faca emisiuni din astea

| aaaaaaaaaa14 a răspuns:

La ce ora ruleaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este mah adevarat.laughing Numai copii miki cred ca astea sunt adevarate.laughing

| εїз a răspuns:

Nu sunt adevarate. tot ce vedeti la televizor gen "Fata lu' tata, Musafiri nepoftiti, Iubire interzisa, Copii contra parintii, Cearta-n bucate " si etc. sunt false!
Acei oamenii. care joaca in aceste emisiuni, sunt luati de pe strada. si dupa aia dusi la un casting sa vada daca au un pic de experienta. ii baga 4 zile la filmari ceva genu. si isi ia 150 de euro, nimic nu este adevarat! emisiunile astea, sunt din intamplari adevarate. cineva se duce la televiziune. isi spune povestea, si alti "actori" filmeaza.
deci, inca odata. nu este adevarat tot ce vedeti la televizor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu e adevarat
ala sta asa 3 5 8 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deffect

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Username-ul tau spune totul. Faci si tu parte din categoria acelora pe care, in trecut, se baza Alexandru Lapusneanul si pe care acum se bazeaza...cine s-o mai baza. E adevarat ca OTV are un anumit target de audienta, dar cred ca nici chiar ei nu se gandeau ca se vor cobori pana intr-atat, incat sa se gaseasca unii care sa se si sperie de gogoritele lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cand a fost ep. acela unde era fata aceia care invata foarte mult si avea o sora vitrega?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca acei actori sunt cum se spune pe romaneste actori "de 2 lei", suntem mici fratilor in comparatie cu americanii care dupa parerea mea sunt cei mai buni la toate capitolele, mai putin la fotbal, cine cunoate stie ca fotbalul adevarat este in ANGLIA. Intorcandu-ma la esmisiune eu zic ca e foarte amuzanta, binenteles bazate pe viata romanului, mai sunt multe de spus dar in concluzie ce sa zic, e o panarama de emisiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tate is faine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uitat da nu cred ca este adevarat