| CreepyCrow a întrebat:

Ce parere ati avut de emisiunea "Musafiri nepoftiti"din 29 august?
a fost faina, si Maria chiar era frumoasa, nu trebuia sa-si bata joc Roxana de ea.
voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Alëxąndŕą a răspuns:

Mama emisiune da am vazut episodul si-a batut joc de ea da nu m-a placut cum a machiato negru in cap negru la ochi si a facut-o sa isi piarda virginitatea si-a batut joc de ea pentru ca ea furat tatal! doamne cum arata mara roxana era mai frumoasa maria era cam grasa dar era si ea frumoasa ala e episdoul meu preferat si al doilea e cu proxenetulwinking

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Catta a răspuns:

Mda, dar era prea tocilara Marie aia... Roxana a facut si bine si rau...happy

| alllyyynnn a răspuns:

Eu spun ca e trucaj...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai e si aia?