| IronHere a întrebat:

Stiti daca se mai difuzeaza emisiunea Musafiri nepoftiti?
Daca da, cand si la ce ora? pls

2 răspunsuri:
| maddog95 a răspuns:

Mda cred ca pe otv m-am trezit intr-o noapte si tv-u era pe otv da era destul de tarziu...2 sau 3

| Atlanthenian a răspuns:

Emisiunea Musafiri nepoftiti nu se mai difuzeaza astazi, la Otv, ci a fost intr-o noapte (tarziu), si parca intr-o sambata sau duminica seara. Daca vrei sa vizionezi cateva episoade poti gasi inregistrarea pe internet.
Sau, daca imi fac eu o televiziune, ai putea urmari toate secventele, dar nu am descoperit inca cum sa-mi fac firma Tv.
Mult succes la vizionare, mai sunt cateve pe Youtube.