| Dootzy a întrebat:

Vara asta o sa merg in Spania pentru 2 saptamani, singura.Cam cati bani sa imi iau la mine?(vreau sa vizitez mai multe locuri)

6 răspunsuri:
| An0nimulFiR33NoSTRES a răspuns:

Eu iti spun, fiindca stiu bine, in jur de 750 eur. cam asahappy bft. si multa distractie in Spaniawinking

| Tsunade99 a răspuns:

Depinde. Daca doresti sa mergi in Spania, in mai multe locuri aduna de cati bani ai nevoie la locurile acelea, cazare si masa. Dupa aceea daca vrei sa-ti mai cumperi ceva sau de orice eventualitate mai ia-ti vreo 100 de euro.
fundita?

| baru a răspuns:

Sall. Minimum, 1000 euro. Este splendid. Pa!

| Teo a răspuns:

1000 de euro ti-ar ajunge perfect.
Daca ajungi si in Valencia da-mi un bip si iti arat eu locurile pe aici.happy

| Dootzy explică:

@Biankamusic,nu imi trebuie pentru cazare.Stau la o prietena.

| bamse a răspuns:

Fara cazare si transport, trebuie sa ai in vedere suma de 50 euro / zi minim. Daca ai si mancarea asigurata, minim 30 euro / zi.