| andreutza33 a întrebat:

Voi de ce mergeti la mare? de ce va place sa mergeti la mare? ce va place?

Răspuns Câştigător
| crm11 a răspuns:

Pai eu una: merg sa ma eliberez, sa stau la soare, sa privesc marea sa o aud, sa ma bucur de natura, de frumusetea ei si sa stii ca mergand la mare face bine organismului si corpului.happy

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai eu nu merg la mare, adica merg asa cate o zi sa vad apa sa ma balacesc in ea si gata

| BrokenArrow a răspuns:

Imi place să merg la mare. E ocazia perfectă de a scăpa de cadavrele adunate in decursul anului. Merg cu barca in larg şi mă debarasez de ele thinking

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

Da,merg pentru ca ma relaxeaza

| duuh a răspuns:

Nu prea imi place sa merg la mare. Cel putin nu in statiunile alea odioase unde e plin de grasi scarbosi care isi bronzeaza suncile si unde se joaca toti plozii si zbiara si se invart cu colacul in mana si zbiara iar. Nu-mi place nici faptul ca apa e orice numai curata nu. Pentru mine, o plaja goala ar fi perfecta.

Oricum, la munte e mult mai frumos.

| andreutza33 explică (pentru duuh):

Ma refer ce iti place areul apa...

| AwakenTheMonster a răspuns:

Nu am mai mers la mare de ani buni. Nu mai îmi place. Prefer muntele.