| dodo1530 a întrebat:

Voi merge intr-o excursie de 6 zile, iar autocarul are cala mica, deci nu avem voie sa venim cu trolere, trebuie sa ne luam niste genti de voyage. Stiti de unde imi pot cumpara? Gasesc la Deichmann sau in librarii precum Alexandria... sau la Carrefour?

2 răspunsuri:
| Anca2999 a răspuns:

Gasesti peste tot exact unde sunt trolerele puse. Eventual intreaba, insa in orice supermarket trebuie sa existe genti de voyage. Nu stiu daca in librarii.

| alexs99 a răspuns:

In Carrefour gasesti sigur, de obicei gentile se gasesc in magazinele in care sunt si trollere.
O zi buna.