| Anonimul9393 a întrebat:

Am rau de autocar si in cateva zile o sa plec intr'o excursie si o sa mergem ore bune cu autocarul... ce trebuie sa fac sa nu ma fac de ras?

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Citeste articolul despre asta, sper sa te ajuta:

http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

| Crazyycoffedrop a răspuns:

Exista niste picaturi speciale pentru lucruri de genul asta daca iei dimineata cateva picaturi in ziua aceea nu iti va mai fi rau. Du-te la o farmacie si intreba farmacista daca stie cum se numeste acel medicamentwinking iar ea iti va spune si tu o sa il cumperi cred...laughing ok bafta!kiss