| Anto97 a întrebat:

Voi pleca in Anglia si trebuie sa stiu daca imi trebuie pasaport sau pur si simplu buletinul... Va rog sa imi raspundeti urgent! big grin

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pentru a calatori in Anglia este suficient sa ai buletinul.
Distractie placuta!winking

17 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Nu iti trebuie pasaport
te poti duce doar cu buletinu

| ellene a răspuns:

Sora mea a plecat de curand in Anglia si si-a facut pasaport.

| Anto97 explică:

Va multumesc mult! acum sunt sigura happy

| Chuck a răspuns:

Mie mi-a verificat si pasaportul. Ia-l pentru orice eventualitate.

| halcea a răspuns:

Buletinu e suficient.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Nu cred deoarece este stat membru U. E. Calatorie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie de pasaport! Buletinul e suficient! Have a nice trip!

| joker50 a răspuns:

Depinde de de ani daca esti adult buletin si de la adulti in jos cu pasa portul eu is copil de 10 ani si stiu ca pentru mine imi trebuie pasaport dar la adolescenti nu stiu

| Sabwy a răspuns:

Depinde de cati ani ai...

| daii a răspuns:

Am mai intalnit genul asta de intrebare(atata timp cat tara pe care o vizitati face parte din Spaţiul Schengen nu iti trebuie pasaport!). Poti merge doar cu buletinul, iar daca ai mai putin de 18 ani trebuie sa fii insotit de un majorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu trebuie pasaport? pentru ca eu sunt in italia si vreau sa mah duc din italia in anglia? vreau sa stiu sigur

| Anto97 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri...pentru mama era intrebarea big grin... oricum i-a trebuit doar buletinulwinking

| Green a răspuns:

Doar buletin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie pasaport pur si simplu buletinil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un raspuns trebuie pasaport in anglia vreau un raspuns sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi trebuie buletinul, daca merg cu avionul Norvegia, si am pasaport?