| Rizer a întrebat:

Ca sa plec in Anglia imi trebuie viza? Trebuie sa merg la ambasada ca sa obtin aceasta viza? Sau se poate merge cu buletinul trebuie pasaport?

Ce acte trebuie ca sa pot pleca acolo(Anglia)?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| jena0000 a răspuns:

Nu iti trebuie dar daca vrei sa stai acolo si sa ramai este altceva. Trebuie sa ai loc unde sa stai si sa dovedesti ca poti sa stai.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate merge cu cartea de identitate(nu cu buletin de identitate) si nu trebuie viza. Numai bine!

| alexutza1183 a răspuns:

Nu trebuie nici viza nici pasaport.Se circula ca si peste tot prin Europa.Succes!

| Cetverciuc_Ala_1993 a răspuns:

Ce acte trebuie ca sa plec in Anglia?