| Ciprian1994 a întrebat:

Voi unde ati merge pe litoral(alegeti intre olimp, neptun,jupiter, Capaurora,Venus, Saturn, Mangalia si Vama Veche)? Si care staitune credeti ca este ce-a mai full? Intreb ca sa stiu unde sa ma angajez vara asta! Dau funda! happy

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Vama ai sa dai peste toti alcoolicii si drogatii, evita

| Bogdanel97 a răspuns:

Salut! Eu as alege intre Saturn si Mangalia. Dupa parerea mea printre cele mai pline statiuni ii si Mangalia. Acuma depinde, poti sa alegi si alte ca de exemplu Eforie Nord. Am fost anul trecut si tin minte ca era destul de plina si aia. Bafta. happy

| FlorynFlOo a răspuns:

Cel mai frumos litoral de la noi, evident este Mamaia (cred ca ai fost acolo daca nu ai enumeral mai sus) din cele ce le-ai enumerat mai sus cel mai bine zic eu ca este in Mangalia.

| Balan_Catalin_1999 a răspuns:

Euforie Nord... e foarte frumos, si nu e aglomeratie mare raulaughing!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Eu as merge exact acolo unde este mai putina lume ca d-aia plec in vacanta. Imi ajunge aglomeratia pe care o iau zilnic in bot aici la Bucuresti. Banuiesc ca la Neptun-Olimp m-as duce.
Cea mai mare aglomeratie este la vama veche dar nu stiu daca acolo faci neaparat cel mai mare profit pentru ca e plin de boschetareala. La Mamaia se castiga bine de tot, mai ales din bacsis fiindca vin toti marii mafioti (traficanti de droguri, traficanti de carne vie, printii si printesele de Dorobanti, etc) din Bucuresti si Constanta si arunca cu lovele.

| Ciprian1994 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Da.o sa ma bag la Spring la autoservire, muncesc de 4 ani happy

| Ciprian1994 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Voiam in vama...din ce mi s-a spus de la mai multi faceau bacsis serios...ca barman, care se facea 3 milioane intr-un weekend(in perioada asta, dar cand va fi mislocul verii), dar stiind ca sa muncesti in Vama iti trebuie putin tupeu mai ma bag la Spring in Neptun

| Disharmony a răspuns:

Peste tot vin turiști, mai ales în iulie-august. Aș alege Saturnul, pentru că mi se pare mai liniștit acolo, iar plajele sunt în regulă.