| mihaa a întrebat:

Vreau sa facem concediul in valea in valea prahovei,, imi puteti recomanda o pensiune, vila in busteni, predeal,,cu loc de joaca pentru copii,, pe turist imfo si pe alte siteuri,, nu prea sunt poze cu loc de joaca pentru copii, sau sa imi recomande cineva o pensiune, vila, va multumesc

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Daca doresti neaparat in Romania/pe valea Prahovei,nu cred ca gasesti locuri mai bune, preturi mai accesibile(fiecare cu bugetul lui), locuri de joaca pentru copii, diversificare de meniuri(chiar speciale pentru copii), munte si mare, impreuna......ca la bulgari(ca astia sunt mai aproape de noi).Si sunt romanca, dar.....de 6 ani merg la bulgari,de doua ori pe an,dupa zeci de concedii facute in tara.
Statiunea Albena,este si mai aproape de granita,ofera tot ce cauti pentru un concediu alaturi de copii.
Daca nu te intereseaza,sa mergi in afara tarii,nu lua in seama ce am scris. Daca,da,pot sa-ti recomand,unele din hotelurile in care am fost si cu nepoata si fara,dar, unde am vazut conditiile create pentru cei mici(sala de jocuri si jucarii, cu supraveghere speciala, loc de joaca la piscina pentru copii, loc pentru luatul mesei special pentru ei)si pentru care nu se plateste nimic, dar ti se ofera totul!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poti merge pe valea Buzaului in localitatea Vama Buzaului, exista pastravarie si rezervatie de zimbri, mult mai frumos si mai curat