| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa plec din Cluj cu trenul la un meci de fotbal in Arad pe data de 9 iulie. Meciul este seara asa ca as avea nevoie de o cazare, se poate sa gasesc undeva? Eu fiind minor (17 ani)

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E musai să te duci? In afara de hoteluri sau pensiuni, nu știu cine ar oferi cazare, pentru o noapte. Poate doar un prieten. Dacă nu ai unde sta, eu zic să te intorci cu primul tren spre casă, după terminarea meciului. Până la sosirea lui, stai in gară, in sala de asteptare.

| Yuoia a răspuns:

Ai tren de noapte inapoi acasa.