| simina a întrebat:

Vreau sa plec in Delta intr-un loc pitoresc de unde se pot face excursii minunate sa vad nuferii si caii salbatici si sa stau intr-o super pensiune.Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| kaloma a răspuns:

Du-te la Sulina. E un loc bun de plecare in excursii.

5 răspunsuri:
| expertulginecolog a răspuns:

INtrebarea nu este postata coorect cer repostarea.

| sebysebyca a răspuns:

Eu!

| harciog a răspuns:

Ar trebui sa stii ca sint tintarii cit vrabia acolo.

| Alina_7376 a răspuns:

Stiu eu locul perfect pentru tine, viziteaza site-ul www.pensiunealipoveneasca.wgz.ro acolo ai toate datele de contact iar in ceea ce priveste excursiile totul se poate aranja, delta este minunata si merita vazuta, nu ezita sa ne contactezi.

| Alina_7376 a răspuns:

Intra pe site-ul www.pensiunealipoveneasca.wgz.ro si acolo ai sa gasesti ceea ce te intereseaza, nu ezita sa ne contactezi ai sa ramai surprinsa de cat de frumoasa este Delta.