| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu informatii despre Mexic
Sa fie cat mai interesante
Pot fi legate despre atractii turistice,geografie,istorie,arta,cultura,muzica,cinemato grafie(filme,telenovele),monden,despre capitala Mexicului Ciudad de Mexico, etc.

4 răspunsuri:
| Guti14Haz a răspuns:

Cauta pe Wikipedia sau alte site-uri. E cel mai ok din punct de vedere informativ.

| AleCuRaspuns a răspuns:

Atractii turistice : Coba, Tulum, Xel - Ha Park, Zocalo etc. restul : Wikipedia

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca scrii in browser Mexic vei gasi o tona de informatii. Cine sta sa-ti caute tie?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Http://bfy.tw/8S85