| Shar0nSpitz a întrebat:

As vrea si eu niste informatii foarte interesante legate de Regatul Unit al Marii Britanii! sad Sunt interesata si nu imi plac informatiile de pe wikipedia, deoarece sunt strict legate de cultura, geografie, istorie, etc. Vreau ceva special! :*

Dau funda pentru cele mai multe si mai interesante link-uri/informatii! Multumesc anticipat! P.S.:

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să cauți linkurile despre regina lor. O să vezi cum pun botul bieții oameni la deșertăciunea acestei lumi.