| CatalinManta a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce inseamna Inchiriere in regim hotelier? Adica am observat ca preturile sunt mici ( max 150 E ) si nu imi dau seama cu este cu plata. Adica eu platesc doar 100 aprox / luna? sau cum?

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

In regim hotelier inseamna sa te cazezi pentru o perioada scurta de timp si plata se face pe zi sau pe noapte.

1 răspuns:
| DespreHostel a răspuns:

Este exact ca si cum te-ai caza la orice alta unitate de cazare: pensiune, hotel sau hostel.