| intrebsauraspund a întrebat:

Am inchiriat de multe ori apartamente in regim hotelier pentru petreceri. O noapte, doua, trei. 30 de zile oare se poate inchiria? Am nevoie de un spatiu unde sa inregistrez melodii, insa nu-mi permit sa platesc o chirie luna de luna. Ma gandeam sa inchiriez un apartament de genul pentru 30 de zile, dar nu stiu daca ar accepta cineva.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai poti dar iesi mult mai scump. Daca chiaria pe o zi e 100 de lei tu dai 3000 la final.

| intrebsauraspund explică (pentru Wr3nch):

Si pot oare sa inchiriez ceva pe "termen lung" si dupa o luna sa anunt ca nu mai pot sta?

| Anonimboy17year a răspuns:

In Roman, judetul Neamt te pot ajuta, pret bun