Întrebare recomandată | Charlotte02 a întrebat:

Vrem sa organizam o excursie cu clasa,dar nu stim exact unde, vreo 3 zile,as vrea sa stiu care vi s-a parut cea mai frumoasa zona pe care ati vizitat-o si eventual niste sugestii de cazari cu masa inclusa si nu foarte scumpe, eventual undeva mai izolat.Dau funda la cele mai bune idei :*

Răspuns Câştigător
| FoarteTareFrate a răspuns:

Buna! :)
Nu stiu cat de departe sunteti dispusi sa mergeti... Dar cel mai frumos mi s.a parut in Muntii Retezat, compania se numeste Adeona. Muntii aia chiar au ceva minunat! De asemenea si la Pasul Valcan e foarte frumos, tot cu aceeasi companie, niste oameni foarte draguti : INCLUDE:
- cazare pentru 3 zile/2 nopti la Cabana Pasul Valcan
- masa la restaurantul cabanei, 2 dejunuri complete (2 X 3 mese/zi)
se intra de obicei in prima zi cu cina si se iese in ultima zi cu pranzul
- monitori, echipamente si materiale pentru organizarea programului; 190 lei. Cauta pe net site.ul lor. Si mai e si compania aceasta care mi-a placut mult si au obiective foarte dragute : http://e-tabara.ro/index.php/programe/excursii-2-4-zile/. Te asigur ca noi ne.am distrat minunat cu ambele, mai ales in tabara! :) Fundita?:)

20 răspunsuri:
| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

In Bucovina.

| InvalidShark09 a răspuns:

Eu sugerez castelul Bran si Peles. happy Mers cu autocarul, cu cazare la ceva pensiune happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lacul Rosu, Cheile Bicazului

| pirla a răspuns:

Undeva la munte.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Orice zonă din lume în special RO e frumoasă.
Pa!

| BiuL a răspuns:

Brasov - Bran - Peles zona aceea, ai ce face 3 zile.

| CristianDora a răspuns:

La Salina Praid si in zona e si un hotel

| dedyya a răspuns:

Dupa parerea mea ati putea merge la Vatra Dornei e foarte frumos si cazarea ieftinawinking

| Androphyla a răspuns:

Incearca in Busteni la Casa Magica. Au niste preturi super bune si o mancare delicioasa. :)
http://www.casamagicabusteni.ro/

| PysycutzaAly a răspuns:

In Brasov

| Myraalala a răspuns:

In Arieseni. happy Jud Alba.
Gasesti de toate! bafta.

| Adrianascumpica98 a răspuns:

Pai o idee ar fi:la Turda...sau la Geoagiu Bai(asta la vara).

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai de unde pleci?

| dryft3r a răspuns:

Depinde de starea meteorologica. Ti-as sugerea Brasovul. Dar, daca ai vrea ceva retras, undeva pe Cheile Bicazului. Aveti de unde alege, tara asta e plina de locuri frumoase.

| restroccck a răspuns:

Sighisoara noi acolo ne ducem si e frumosss

| Adi_Verciuc_1993 a răspuns:

Bucovina,casa mea, cea mai frumoasa regiune din tara :3 sau ai putea mergi in Brasov sau Iasi

| almaidk a răspuns (pentru FoarteTareFrate):

şi toate serviciile au costat 190 de lei?

| almaidk a răspuns (pentru FoarteTareFrate):

Toate serviciile au costat 190 lei?

| FoarteTareFrate a răspuns (pentru almaidk):

Citeste acolo, e in functie si de ce vrei sa faci.

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

La predeal