| Alessya_3226 a întrebat:

Clasa noastra se gandeste de acum la banchetul de la sfarsitul gimnaziului si dorim sa organizam ceva diferit. O excursie pe undeva...nu stiu! Imi puteti da niste idei? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Noi deja am avut banchetullaughing. pai daca vreti ceva mai special, o excursie de 2-3 zile ar fi cel mai potrivit lucru, poate la munte, sau chiar la mare, depinde de posibilitatile fiecaruia; sau daca nu alegeti o locatie [restaurant/hotal] mai special, in afara orasului, unde aveti si piscina, si dupa ce dansati va luati costumul de baie si innotatilaughing. Baftahappy.

5 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Daca va plac excursiile si tritul la maxim sa organizati o excursie la munte cu cortul si tot ce va trebuie de 3-4 zile, sau puteti sa mergeti la un club daca vreti sa triti experienta ca nu cred ca vreti sa mergeti sa vizitati muzee ci sa petreceti sa traiti viata la maxim.

| Heys a răspuns:

2-3 zile ceva retras eu zic sa va uitati la Hotel Cota1400 e super tare are3 stele si pret rezonabil in plus daca iesi pe geam norii iti intra pe geam. Mancarea e foarte buna Bufet suedez la mic dejun si Cina festiva seara nu a costat mult 250 Ron 2 zile cu tot cu transport : Funtita daca iti place

| just13 a răspuns:

Sighisoara. e frum:X acolo sau sibiu

| unicalone a răspuns:

Eu ca clasa mea am facut banchetul mai demult.am fost la sibiu 3 zile.am stat la o pensiune a fost caterinca maximalaughing

| Miiirunaa a răspuns:

Eu de exemplu eu am facut banchetu` intr-un sat pe nume Magura`!batting eyelashes Nu stiu daca sti unde au fost si astia de la " Servitsi va rog " puppy dog eyes... A fost suuuupeeer`! day dreaming 2 zile si 3 noptsi de vis` day dreaming... Prin brasov. zarnesti :d puppy dog eyes