| 1Q a întrebat:

Ziceti-mi si mie o tara unde sa merg in vacanta, dar sa se poate ajunge cu masina pan acolo,

Răspuns Câştigător
| ĎĮĐĬ a răspuns:

Croatia-19 ore si 30 de min
Spania -1 zi si 13 ore
Franta-1 zi si 23 d eore
Turcia-1 zi si 15 ore

11 răspunsuri:
| lSchizo a răspuns:

Grecia,Italia,Bulgaria...

| Lavinia_4454 a răspuns:

Spania,Italia,Franta etc happy

| Kitty3D a răspuns:

Spania sau Serbia big grin.
Din ploiesti pana in serbia faci 8 ore si 32 de minute cu masina.
Si din ploiesti pana in spania faci 1 zi si 10 ore. :d cu masina.
E mai mult pana in spania dar merita sa mergi. big grin
Funda? puppy dog eyes
xoxo ^.^.

| Holocaust a răspuns:

Pai e frumos la mare in bulgaria sau in turcia...si daca nu vrei la mare...Europa e destul de marehee hee.

| lplostonyou a răspuns:

Grecia happy

| Diiiaaa a răspuns:

1) Grecia (e foaarte superb loc pentru o vacanta):X

2) Bulgaria

3) Franta (mai exact Paris)day dreaming

| miruuuu_2328 a răspuns:

Euu am fost la mare in Turcia tot cu masina.iti recomandwinking peisajele sunt de vis:X

| BiaSiAtat a răspuns:

Croatia-19 ore si 30 de min
Spania -1 zi si 13 ore
Franta-1 zi si 23 d eore
Turcia-1 zi si 15 ore

Cam atat!

| deutza_3778 a răspuns:

Pai eu iti sugerez Grecia deoarece eu am ajuns acolo in 2 zile cu autocarul.E foarte frumos e cald iar plajele nu sunt ca la noi si apa este limpede.Depinde unde mergiwinking Bafta.

| pokales a răspuns:

laughing ROMANIA! Nu cred ca ai vizitat-o pe toata! happy Munte... sunt atatea locuri... Delta! e belea in Delta! Eu merg de cativa ani in fiecare vara. Daca nu iti place clasicul litoral du-te la Gura Portitei. Inca nu am fost dar am auzit ca e destul de frumos. Ai atatea variante si in Romania incat nu trebuie sa fii nevoit sa o parasesti happy

| maradi3 a răspuns:

Lugoj-Lyon,18 ore cu Logan! 2000 km!