| mmihaieduard a întrebat:

Stau in Franta ce masina ma sfatuiti sa-mi iau la vreo 4000 e cu care sa merg in vacanta in tara

5 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Ia-ti o rulota

identitate
| identitate a răspuns:

Ia-ti numai daca mai ai 1000 pentru benzina si autostrada. Daca esti din sudul Frantei mai pune 500 big grin + asigurarea vreo 2000 daca e prima ta masina...big grin. Merita? Nu cred.Cu banii aia mai bine te "spargi in figuri"...laughing

| Mr.Playb0y a răspuns:

Raspunsul meu ar fi un renault...sunt mai ieftine in franta.sunt si masini bune... ia-ti u renault clio sau megane.sunt confortabile si usor de conduswinking

soothe
| soothe a răspuns:

Ce nu ti-a convenit la raspunsul anterior?

| mmihaieduard explică:

Ptr soothe, imi plac dar toti mau descurajat in privinta la laguna II