Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care-ar fi cadoul ideal de Valentine's Day pentru cine iubesti?

46 răspunsuri:
| LadyMm a răspuns:

Un cadou perfect ar fi sa ma trezesc dimineata cu el langa mine, si sa continui ziua aratandu`i toata iubirea pe care i`o port.

| Lavinie a răspuns:

Cadoul ideal de Valentine's Day pentru jumatatea mea ar fi: o carte buna, o imbratisare tandra, o sarutare suava, un "Te iubesc" spus din toata inima si "Ti-am mai spus, iti spun si iti voi spune, da, vreau sa imbatranesc langa tine!"puppy dog eyes love struck

| iiGalaxy a răspuns:

Deja noi ne-am daruit cel mai frumos cadou: Ne-am promis ca NEVER nu o sa ne despartim si dupa ce am promis ne-m-a luat in brate si ne-am pupat...

| LoVeYoUtO a răspuns:

Depinde de cat timp suntem impreuna dar as face un videoclip cu toate pozele care ne amintesc de toate glumele tachinarile facute impreuna, un album cu pozele noastre

| LoVeYoUtO a răspuns (pentru LoVeYoUtO):

Si o inima de sticla cu un lichid in ea cu poza noastra

| puppyeyesss a răspuns:

Parola mea de facebook...

| c0cKaina a răspuns:

O cutie de ciocolata milka in forma de inima

| Rotaru_Ionut_1990 a răspuns:

Eu zic ca nimic nu se compara cu dragostea si e cel mai frumos cadou dar poti sa-i dai un sarut un lantisor cu voi doi in care sa aiba doua jumatati una cu tine si cealalta cu voi doi

| LoraELEoNoRa a răspuns:

Cred ca cadoul ideal de Valentine's Day pentru persoana iubita este cererea in casatorie.

| Danyela_Natalia_2000 a răspuns:

Dragostea ta.

| DevinKing a răspuns:

Ii daruiesti locul de veci.

| Iancu_Adrian_1980 a răspuns:

Dragoetea si pasiunea de a iubi

| Andrey33333333333 a răspuns:

Trebuie ca sa ii dai o floare si sa o saruti... Dar primesc ceva daca este bine?

| CristinaCiobanasufana a răspuns:

petrecere surpriza

| Constantin_Aurel_1977 a răspuns:

Toata dragostea mea, sa fim impreuna.

| Alle99skumpika a răspuns:

Sa stau cu el in acea zi si sa nu ne despartim