| bubu12234 a întrebat:

Care este cadoul de Craciun ideal pentru voi?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

O minune.

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

O baterie la telefon

| RAY a răspuns:

Sa imi gasesc iubita,ca toata lumea ma trimite la insuratoare,uni si la fete usoare, cel mai important este sanatatea,sincer imi doresc sa nu am datorii,sa fiu linistit,imi doresc o stare de liniste, toate se fac prin munca, degeaba mi as dori ceva

| bubu12234 explică (pentru RAY):

Nu are asa de mare importanta insuratoarea si nici ce zice lumea, nu traiesti cu lumea in casa, nu iti plateste lumea datoriile si nu lumea iti da sa mananciwinking important este ceea ce crezi tu ca este important pentru tine, locul in care tu te regasesti si asa mai departe. In rest, daca e sa fie, va veni de la sine.

| RAY a răspuns (pentru bubu12234):

Ai dreptate, nu vrei sa fi mireasa mea?

| bubu12234 explică (pentru RAY):

laughing ce persoana directa

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un Merc CLS 4matic.

| Drimmero a răspuns:

Sanatatea

| HazelEyes77 a răspuns:

Un weekend romantic in doi la o pensiune la munte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vacanta la New York.

| AdrianVoicu a răspuns:

Tigari si bautura laughing)

| MajinVegeta a răspuns:

Consola.

| bubu12234 explică:

Ce intelegi prin -perfectiune-?

| Klaudya27 a răspuns:

O schimbare!