| minnie20 a întrebat:

Care ar fi cadoul ideal pentru un tata?
Dau funda! happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un set intreg de la denim cu after shave, deodorant si gel de dus de culoare verde sau aurie.

| Kriss96 a răspuns:

Depinde. Si mie imi e greu cand vine vorba de tata. Cred ca tuturor ne e. Gandeste-te ce-i place mai mult.
Sunt magneti draguti la Bamboo cu diverse inscriptii, printre care si ceva cu cel mai bun tata din lume. Eu i-am luat asa ceva de ziua lui..printre altele. Si i-a placut cel mai mult. Desi e un magnet. Dar gestul a contat si a avut mare semnificatie. Conteaza semnificatia.

| CoL00SaL a răspuns:

O sticla de vin rosu!

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

Un sistem home cinema

| Cata7hDr a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun cadou pe care il poate avea tatal tau este iubirea si atentia ta, dar daca vrei sa ii iei ceva material eu ti-as recomanda un set de la nivea cu gel de dul, sampon, balsam, spuma de ras etc sau un ces de mana, ceva putin mai elegant.
Sper ca te-am ajutat happy

| aKadeL a răspuns:

Un ceas de calitate ar fi cadoul ideal, parerea mea sau un parfum.

| Alexa1313 a răspuns:

Eu cred ca cadoul ideal pentru un tata este: ori ii cumperi o cana pe care sa scrie te iubesc tata, sau cel mai bun tata din lume, un tricou cu numele lui/o cana cu numele lui/o sticla de vin cu numele lui; un parfum, ori ii faci tu ceva creat de tine, o felicitare, va insemna mult deoarece e facut de tine.

| Crysty2222 a răspuns:

O bere o masina