| КеКсиК a întrebat:

Care ar fi cadoul ideal pentru un frate de 7 ani?

Răspuns Câştigător
| Valentin55 a răspuns:

O bicicleta imbracamintewinking

| КеКсиК explică (pentru Valentin55):

Asta este ca vreau sa-i fac surpriza si nu-l pot intreba dar mersi :*

6 răspunsuri:
| Valentin55 a răspuns:

Intreaba-l pe el ce si-ar ori si acel lucru il cuperiwinking

| Anonim187 a răspuns:

Un M6 echipat cu un Subwoofer de vreo 10.000 W RMS si un CD cu Parazitiiwinking

| DuTzVlAaA a răspuns:

Un M6 echipat cu un Subwoofer de vreo 10.000 W RMS si un CD cu Parazitiiwinking Asta ar trebui sa ii cumperi @ChelooHiHat are dreptate!happy si eu mi-as dori asta daca as avea 7 anI!laughing

| jaguar12346 a răspuns:

O jucarie.un bike...nush ce sa zic cand aveam eu 7 ani erau alte jucarii trebuie sati placa si tie cei iei