Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ti-ai face un tatuaj in numele dragostei pentru jumatatea ta?

253 răspunsuri:
| girada79 a răspuns:

Nu

| Crocodilul01 a răspuns:

Nu! Maxim sa o pun pe desktop laughing)

| 4n0NlmUs a răspuns:

Nu,nici gand.

| CristinaCtC a răspuns:

Unul mic mic mic!

| alexandra2000ale a răspuns:

Nu imi voi face niciodata un tatuaj.

| ribak a răspuns:

Niciodata

| ElleElenaElle a răspuns:

Da.

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Cu siguranta happy
Atata timp cat iubesc persoana aceea foarte mult si simt ca as face orice pentru el, aproape ca mi-as da viata, cu siguranta mi-as face un tatuaj.

| Anastasia1997 a răspuns:

Sincer nu, oricat ai iubii acea persoana ai sa vezi ca intr.o buna zii o sa te desparti de ea si un tatuaj daca l-ai facut nu poti sa il stergi ca pe o pata de cerneala.Parerea mea :*

| DarkJoice a răspuns:

Nu, nu mi-as face. El stie că îl iubesc, chiar dacă nu fac așa ceva. Și, în plus, eu consider că dragostea se exprimă cel mai frumos prin lucrurile mărunte. Spre exemplu, eu aș prefera o floare de cireș în loc de un buchet imens de trandafiri. Pupici:*:*

| Painkeeper a răspuns:

De ce nu? Daca acea persoana ar fi acel cineva de care am nevoie as face un astfel de lucru, cred ca un semn al infinitului iar langa scris mic, de mana :"I will always love you...".

| dragonladyflame a răspuns:

Da,desigur.Plus,ador tatuajele.

| deny2002 a răspuns:

Nuuuu

| Miiku a răspuns:

As face chiar 2. happy

| lollipops a răspuns:

Nu

| Sardinaaa a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Nu as face asa ceva!

| loveisfreedom a răspuns:

Depinde in ce parte a corpului si marimea tatuajului, unul mic si intr-o zona unde nu este prea vizibil poate da.

| JAYBEE a răspuns:

Chiar mi-am facut unul in 2013

| xFire8789 a răspuns:

Nu fac.

| FURRIA a răspuns:

Nu imi place tatuajele..deci nu!

| Elly94sweet a răspuns:

Mi-am facut deja : AE

| IuseinLavinia a răspuns:

Mi-as tatua numele lui pe gat, gen un lantisor cu numele lui! :X

| JustArmy a răspuns:

Nu s-a specificat ce fel de tatuaj. Pe corp este prea banal si superficial, iar in inima il am deja tatuat.

| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Da,dar nu unul permanent.

| Roxanna112345 a răspuns:

Da, as fi dispusa sa fac asta!

| anitza2000 a răspuns:

As face un lucru semnificativ care sa ne placa la amandoi, dar nu cu numele persoanei.

| Mariiuta a răspuns:

Nu

| denna_6865 a răspuns:

NU

| Number27 a răspuns:

Da

| BeautifulAngel a răspuns:

Doar dupa ce ne-am casatorii