Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ti-ai face un tatuaj in numele dragostei pentru jumatatea ta?

251 răspunsuri:
| yulyanayo a răspuns:

Da dar intr-un loc cat mai ferit, pentru ca daca ne vom desparti vreodata sa nu se vada la orice pas numele lui :

| LightOfDeath a răspuns:

Se spune ca "daca te iubeste nu trebuie sa iti ceara ceva ce nu vrei sa faci ", dar in momentul in care si tu iubesti pe cineva mai faci si ceea ce ii place lui, lasand deoparte faptul ca poate tie nu prea iti place.Eu nu mi-as face un tatuaj cu numele prietenului, deoarece nu semnifica o dovada de iubire foarte insemnata.Cea mai mare dovada de iubire este sa fi langa acea persoana si la bine si la greu, sa incerci sa o intelegi, iar o imbratisare si un "Te iubesc" sunt cadoul perfect! Poate un tatuaj temporar semnificand o inimioara, in jurul incheieturii...pe care sa si-l faca ambele parti pe perioada Valentine's Day si a Dragobetelor ar fi ceva dragut, dar fara cuvinte sau initiale.Doar inimioara!

| silviu67 a răspuns:

Sincer da happy dar nu un nume sau un portret ceva ce sa o reprezinte happy

| 1cu2idei a răspuns:

NU.i-as demonstra cat de mult o iubesc prin alte forme.

| SexycoldVamp a răspuns:

DA!

| ana72 a răspuns:

Nu

| mariusice a răspuns:

Daaaa deunde atata nu am innebunit deci NU

| LoveSmiley a răspuns:

Da

| ByByEly a răspuns:

Poate ca sa-mi aduca aminte de el pentru totdeauna

| Bossmen a răspuns:

NU find ca ar trebui sa cunosc acea persoana de mult timp casa fac asa ceva.

| Marius_Spataru_1985 a răspuns:

Ar fi cea mai mare prostie, nu te poti marca pentru altcineva, si daca iti cere asta mai bine cauti pe altcineva.

| andreeaAndreeaB a răspuns:

Da de ce nu, tatuajul ar fi ceva de genu ( numele lui si o declaratie de dragoste ) pentru ca atunci cand ma uit la tatuaj sa-mi amintesc de el.

| CrinaCorban a răspuns:

Nu nu as face asa ceva.hee hee

| Haosen a răspuns:

Nu ştiu, nu cred că aş face aşa ceva, decât să ştiu că voi ramâne cu ea până la moarte, şi nu aş face asta doar să-i arăt de 14 februarie.
Un tatuaj nu semnifică dragostea adevărată, deci nu.

| loveandkiss a răspuns:

Nu,deoarece nu-mi plac tatuajele. Insa am un tatuaj permanent cu numele lui in inima mea. :-)

| R3laXaTT a răspuns:

Nu mi-as face pntru ca imi murdaresc pielea in primul rand nu trebuie sa ii arat printr+un tatuaj ca o iubesc, pot sa ii arat asta prin alte moduri.

| R3laXaTT a răspuns:

Scuzati-ma pentru ca am scris printr+un trebuia printru-un.

| ionela_2126 a răspuns (pentru R3laXaTT):

Scuza-ma trebuia printr-un!

| IuĿii a răspuns:

Cred ca da.

| XNX a răspuns:

Asta e o prostie laughing pentru ca relatiile sunt temporare si nu se merita sa ma tatuez pentru asta

| PisicaCuBere a răspuns:

Deloc! Mi se pare o prostie, ar face numai obsedatii.

| 4K985TY a răspuns:

Nu.
Eu cred ca nu e chiar normal, cine stie ce va fi peste 5 sau 10 ani.

| Kovacs06maria a răspuns:

Deja l'am facut, la incheietura mainii stangi si mai exact initialele lui : KA scris foarte special.

| inna1995 a răspuns:

Da.

| FoundYouLover a răspuns (pentru inna1995):

Doar daca si-ar face si el.

| GabrielaCriss a răspuns:

Nu ar trebui findca el ar stii cat de mult il iubesc.

| Alecswtza a răspuns:

Am ales ca "inele de logodna" tatuaje pe inelare. Deci, da!

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

Nu

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Eu,personal,nu mi-aș face un tatuaj decat dacă ar fi temporar.Aș putea realiza un astfel de lucru, ideea mea ar fi fost de a-mi tatua o inimă, iar în interiorul acesteia să scrie:A+V=Love Forever, deși tatuajul nu ar fi permanent.Nu cadourile și tatuajele contează într-o relație, IUBIREA este cel mai frumos și mai sfant dar, pentru că vine profund din inimă!

| AlexJr11 a răspuns:

E o prostiewinking

| Mădă2213 a răspuns:

Nu