Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ti-ai face un tatuaj in numele dragostei pentru jumatatea ta?

253 răspunsuri:
| JokerMato a răspuns:

Pot să las semne şi altfel blushing Nu e neapărat să-mi fac un tatuajwinking

| Androphyla a răspuns:

Nu, nu mi-as face. Imi pot demonstra dragostea fata de partenerul meu si in alt mod.

| marycris a răspuns:

Normal ca da. Orice pentru Viorel

| Sarj a răspuns:

Nu e nevoie de un tatuaj sa ii demonstrez ca o iubesc.

| Simonika1264 a răspuns:

Nu, deorece s-ar putea ca peste catva timp sa ne despartim si sa raman cu tatuajul, care mi-ar aduce mereu aminte de el si as suferi, iar daca te tatuezi peste o sa iasa urat.

| Ana90088 a răspuns:

Clar NU! vai si amar de tine cand nu o sa mai fiti impreunalaughing)

| nicoalina a răspuns:

Da

| KentNanotek a răspuns:

Nu stiu. Nu cred. Nu imi plac tatuajele tongue

| marinela92 a răspuns:

Nu, consider ca daca iubesti o persoana nu trebuie sa ii scrii numele defintitv pe o bucatica din piele rolling on the floor de ce sa fac o greseala ca asta? Daca ne iubim o sa supravietuim si fara tatuaje cu numele noastre, ca doar ne cunoastem laughing

| DeadlyJunkie a răspuns:

Da

| Sexxy a răspuns:

Dragostea trebuie celebrata, deci da

| Camytza2003 a răspuns:

Nu

| Bog312 a răspuns:

Nu as face asa ceva.Ea stie deja ca o iubesc si nu cred eu ca un tatuaj ar face iubirea mai mare.

| Achtor a răspuns:

Daca chiar ar insemna ceva pentru mine as face asta... pentru mine un tatuaj e o amintire sau un eveniment care ma marcat iar faptul ca il scriu pe pielea mea ma face sa imi amintesc mereu de el, indiferent care ar fi acel lucru. Sunt lucruri pe care nu vreau sa le uit niciodata iar daca m-as tatua '' in numele dragostei'' cu siguranta acea persoana mi-a marcat existenta sau am iubit-o mult de aceea vreau sa imi aduc aminte mereu de acea persoana. sad

| oannapg a răspuns:

Nu sunt nici pro, dar nici contra. O decizie ca aceasta ori trebuie gândită, ori este făcută pe moment.
Dacă aș avea o iubire ca în filme, "Dear John", "Keith", probabil că aș face. dar iubire ca în filme oare chiar există?

| BlackAngel33 a răspuns:

Nu, pentru ca in ciuda faptului ca acum este totul frumos, peste cateva luni vom si ''tu'' si ''eu'', nu ''noi'', iar eu voi ramane cu amintirea lui toata viata pe mine. E o prostie.

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Imi place ca desi ai pus o intrebare logica "in numele dragostei" toti ceilalti au luat-o cu numele persoanei, desigur iti poti face un semn, un obiect, ceva special ca sa iti satisfaca nevoia de el/ea.
Desi ai sa te desparti de el/ea tu stii ca acel semn tatuat care o sa il ai pe tine iti va aduce mereu aminte de clipe frumoase petrecute cu acel cineva. deci fi realist, viata iti ofera totul inclusiv tatuajele de ce nu!

| asdfgh23 a răspuns:

Nu,e cea mai mare prostie

| serenavand a răspuns:

Mi-as face un tatuaj dar nu permanent, caci vom imbatrini si pielea se va zbirci iar tauajele vor atirna in jos.

| sweety9girl a răspuns:

Da, daca as sti sigur ca vom ramane mereu impreuna. Dar unul micut.

| DenyBuby a răspuns:

Cand am 18 ani, Lol, ma mai gandesc :p

| Camper32 a răspuns:

Nu

| Mayaaa11 a răspuns:

Niciodata

| iuliaa9974 a răspuns:

Nope

| napolitaneee a răspuns:

Mi-as face, dar el nu m-ar lasa deoarece e constient de faptul ca nu vad cu ochi buni acest lucru.In cazul in care ma lasa sa fac tatuajul...laughing)))))))))) deja e clara situatia...

| Atacator007 a răspuns:

Nu.Nu as face asa ceva chiar daca mar parasi.

| NeyyMar11 a răspuns:

Pentru ea poate dar pentru mama sigur Deja am My Mother is a Angel si e scris pe tot pieptul mare

| NeyyMar11 a răspuns:

happy DA

| VOXaware a răspuns:

Oricat as tine la persoana iubita, sunt de parere ca este o prostie sa faci asta, cea mai mare dragoste o porti in inima, nu pe piele.

| lizzyluizacristina a răspuns:

Mi-as face dar nu unul permanent