| fluturasul a întrebat:

Am si eu nevoie de un slogan pentru un proiect despre" ziua mondialta a oceanelor" titlul proiectului este" meritam un ocean mai curat" ma puteti ajuta cu cateva ideei?

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Bine ca oamenii nu pot zbura pentru ca altfel ar lasa gunoaie si pe cer asa cum fac pe pamant!

| pwp a răspuns:

Apa este ceva indispensabil. apa inseamna viata.

| Floreenofficial a răspuns:

Oceanul este apa. Apa este murdara.Si tu esti apa.Asa ca ajuta pana nu e prea tarziu pentru noi!
Succes! :* big hug :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traim mai mult pe o planeta curata :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sa protejam oceanul planetar, sa sensibilizam, sa atentionam, printr-un proiect aniversar: sa ne-ntrebam - il meritam, acest ocean, mai curat sau mai murdar?!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu nevoie de un slogan pentru apa imbuteliata...de promovare a marcii

| Anonoim a răspuns:

Apa insemna sanatate sau ce neam face fara apa sper ca e bine

| sellyyy a răspuns:

O veche zicala africana spune ca apa este bucuria vietzii si de aceea trebuie sa avem foarte mult grija de ea la fel ca o oglinda.cand ne uitam in apa sa ne putem vedea ca intr-o oglinda curata si ingrijita.

| 3u a răspuns:

Un simplu act de bunătate poate stârni cea mai mare ocean
dacă ne arată un pic de dragoste arunca asa ca o pietricică în apă şi să facă un val