| anonim_4396 a întrebat:

Ce grad de poluare are un scuter? Ce emisii de noxe are?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

0 daca e unul hibrid, care se incarca la prizawinking
In rest cred ca depinde de capacitatea motorului si de combustibilul folosit, gasesti pe google amanunte despre fiecare marca, sunt sigura.

| premamotion a răspuns:

Gradul de poluare este mai mare decat al unei masini, pentru ca este in 2 timpi, dar depinde si de motorul/vechimea scuterului.

| danyyyel a răspuns:

Pai ce sa mai zic orice scuter = moartea de 2 roti
Ai un corp pe care ti l-a dat Dumnezeu folosestel, exploateaza'l, e mai sanatos sa alergi sa practici un sport (oricare)
P. S. Gandeste'te la cei invilazi alora iar trebui un scuterbig grin mai incet:d mai gandeste'te