| Skittles04 a întrebat:

Ce parere aveti despre Stand-up Comedy? Uitati am si un video, cu unu dintre cei mai buni din romania http://www.youtube.com/watch?v=C_EuTZj0eLM

Răspuns Câştigător
| BeFree a răspuns:

Costel ramane cel mai tare. Parerea mea.

3 răspunsuri:
| Jonathan a răspuns:

Unii practicanti al acestui lucru sunt foarte buni, unii foarte slabi si nu au pic de umor, in America a ajuns mare Stand-Up Comedy-ul, se dezvolta si la noi dar abia peste vreo 4 ani toti vor stii ce inseamna.
Iti recomand sa te uiti la video-urile cu Costel si cu Teo (tot de la Cafe Deko) sunt preferatii mei.

| skinnylove a răspuns:

Deko cei mai buni love struck

| catalin1948 a răspuns:

Nu stiu dar eu zic ca cei mai buni sunt cei de la Deko, uita-te si o sa-mi dai dreptate