| Crainstorm20 a întrebat:

Dc lumea se ofera sa faca voluntariat :/ Ce avantaje exista? Nu vreau raspunsuri gen "Ajutam alti oameni/natura" serios sunt de adormit copii :/
Dau Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| StochitaCatalin a răspuns:

Conteaza și ce fel de voluntariat.În general să facă un bine și să învețe lucruri noi.

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Pai..cam asta este raspunsul. Unii oameni cred intr-o cauza si simt ca pot aduce o contributie pentru cauza respectiva.
Plus de asta cunosti oameni noi si ai parte de experiente noi. Iar pentru ca nu esti platit, ai un program destul de flexibil.

| raMLesS a răspuns:

Dăi fundă lu' StochitaCatalin, mi-a furat vorba din gura laughing.

| Armenianeek a răspuns:

Iti ocupa timpul big grin nu te plictisesti si te simti implicat.