| heddy10 a întrebat:

Ce oportunitati de voluntariat cunoasteti in Bucuresti? Sunt in anul 2 de facultate si simt ca ma cam copleseste monotonia si as vrea sa ies putin din zona de confort. As dori niste nume de organizatii/asociatii in afara de Scoala de valori si AIESEC si daca stiti si ceva detalii despre ele sau poate impartasiti vreo experienta happy. Eventual daca aveti idee de Beard Brothers din Cluj daca sunt si in Bucuresti sau cand se va infiinta si in Bucuresti.

Multumesc!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai auzit de cautarea Google?
Introduci "voluntariat Bucuresti", ati da o serie mare de rezultate, iar tu-ti alegi ce-ti place. happy

| heddy10 explică (pentru Bula):

Normal ca am auzit. In urma cautarii pe google m-am gandit sa intreb si aici. Nu prea am gasit mare lucru si ma gandeam ca poate stie cineva de pe aici mai multe. La intrebarea despre Beard Brothers in Bucuresti chiar nu am gasit nicio informatie...

Bula
| Bula a răspuns (pentru heddy10):

Ca si la alte locuri de munca, nu trebuie sa citesti doar denumirea!
Trebuie sa mergi la fata locului, sa vorbesti cu cei care lucreaza acolo, sa vezi conditiile cu ochii tai!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?