| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor, as vrea sa stiu daca imi puteti ajuta scoala cu un vot pe acest site: http://itla.taraluiandrei.ro/......2-cmsid-65 nu va costa nimic iar acest proiect conteaza foarte mult pentru noi deoarece cu banii primiti pentru acesta, scoala o sa poata organiza o tabara in care vor fi implicate mai multe clase si copii cu scopul de a plasa cosuri de gunoi si indicatoare in zonele unde chiar trebuie.

As vrea sa vad sustinerea voastra in numar cat mai mare, deoarece suntem o echipa, echipa TPU forever :)

Răspuns Câştigător
| Simon a răspuns:

Votat!
Bafta!

1 răspuns:
| Ovidiu192837465 a răspuns (pentru Simon):

Multumesc mult happy