| BitKode a întrebat:

azi am avut o problema foarte mare la scoala! Am jucat fotbal intre clase si dirigintele meu a fost antrenor si eu nu prea stiu fotbal dar a tinut sa joc si ma incurajat! Am jucat ceva timp dar am gresit cateva pase si am iesit la schimbaretongue as vrea sa imi spuneti cum sa ma antrenez mai bine pentru a fi cat de cat mai bun.Sa nu imi spuneti sa merg la antrenamente la vreo echipa deaorece noi avem doar echipa de seniori.Va roog ajutati-ma deoarece cred ca m-am facut de ras in fata dirigului si nu o sa mai joccrying

2 răspunsuri:
| MerVeilleuX a răspuns:

bagă-te în echipa şcolii dacă este sau joacă-te fotbal cu colegii tăi, cu prietenii.

| Alecssim a răspuns:

Iti cumperi o minge si incepi sa te joci cat mai mult cu ea :O eventual poti sa si dormi cu ea laughing