| ș53fan a întrebat:

Sunt persoane pe aici care se consideră ghinionisti si singuri? Daca da uitati ce va zicbig grinaca sunt perosane care vor sa fim prieteni pe whatsapp lasati mesaj! Si mai este ceva:Sunt persoane care au o dorinta imposibila neindeplinita? Daca da lasati-mi un mesaj si va explic ce sa faceti! Ok? Ma ofer ajutor!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce frumos, o sa faceti un grup de adevarati prieteni virtuali

| ș53fan explică (pentru RAY):

Asa si? Ai vreo problema?

| RAY a răspuns (pentru ș53fan):

Ti am dar nr meu la intrebarea ta

| ș53fan explică (pentru RAY):

Nu este adevarat! Daca chiar vrei da-mi mesaj pe site si iti las numarul acolo!

| RAY a răspuns (pentru ș53fan):