| red15girl a întrebat:

Verau sa scap de fratemmiu! cine ma poata ajuta va roooooooog dau funda!

Răspuns Câştigător
| florin_4376 a răspuns:

Dupa minelaughing l-as expedia in japonia cu 1 calatorielaughing

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca ar vedea cei de la politie intrebarea asta... laughing ai avea probleme.

| Flaviius87 a răspuns:

Sau nu-l trimite nicaieri! mergi tu la un liceu in alt oras si ai scapat! smug

| ErikaAlexandra a răspuns:

Pai poate epinde si de ani daca e intre 1 si 4-4jum ani canta-i ceva si poate adoarme daca e intre 4 -4 jum si 10 iti dai seama singura ca daaca vei face o prostie te va spune parintilor deci fai pe plac si toate poftele ca sa poti face ce doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un frate mai mic si ma exaspereaza...trebuie sa il santajezi cumvawinking

| DaDuSH a răspuns:

In ce sens sa scapi de el?

| Khanikua a răspuns:

Depinde de kati ani are daca are intre 1-6 ani dai niste jukari si scapi de el daca are 6-10 ani pune-l la tv sau pune-l sa isi faca temele dca are 10 - 18 ani... e cam greu. aici. lasa-l la pk si zile la aitai sa iti ia un alt pk sau un laptop happy si daca e mai mare de atata pune-l sa iti faca temele daca e tokilar dala laughing ke mai sfat laughing eh eu una asa si face... sau zi sa stea mai mult timp cu gagikasa daca are big grin

| ghkjghk a răspuns:

Da-i mitalaughing [bani sau bomboane]

funda?:X

| deadea01 a răspuns:

Daca are prieteni trimitel la unul dintre ei sau ttrimitel afara sa se joace spune-i ca vine baubau si alte chestii ascundei jucaria preferata si spune-i cai un joc iar el trebuie sa o gaseasca

| Aly_2611 a răspuns:

Poi... trimite-l la magazin apoi inchizi usa si zici ca s-a blocat... rolling on the floor

| Draude a răspuns:

Cantacteaza-ma o putem rezolva in cea mai mare discretie... ca sa para un accident tarif normal