| Archangells a întrebat:

Vreau sa lucrez intr-un loc in care sa schimb lumea in bine. Cine imi recomanda o companie, firma, ONG serioasa care sa aiba drag de umanitate si sa munceasca in scopul evolutiei si nu a profitului?

7 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Biserica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sabin89):

Sper că asta a fost o glumă.

| sabin89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bineinteles

| sublime89 a răspuns:

Traim in capitalism, ai uitat? Aici totul e in numele profitului. Omenirea, planeta, celelalte specii, toate vin pe loc secund.

| SG1995 a răspuns:

Încearcă Asociația Pro-Vita, am fost voluntar 3 luni acolo în Prahova.

| Archangells explică (pentru SG1995):

E platit? am nevoie sa traiesc...

| SG1995 a răspuns (pentru Archangells):

Faci voluntariat, deci nu vei platit dar ai conditi foarte decente.