| anndy12 a întrebat:

Am o problema.Sunt cu un baiat de doua luni si jumatate, el mi. a cerut sex si eu i.am dat. Ieri mi. a spus sa vin pe la el si am fost, m. a luat in brate si m. a pus in pat, m. a dezbracat usor ( mi. a tra blugii sutienul mi l. a deschis cu dinti ceva senzual si excitant) si m. a legat la ochii. ma rog am terminat treaba. M. a dezlegat, m.am imbracat si am iesit pe afara. apoi ne.am intors la el si mi. a arat filmarea cand am facut sex numai ca eu nu am facut cu el ci cu un prieten! :o Si mi. a spus ca daca aduce 4 baieti cu el 5 si nu le fac sex oral publica filmarea. Si eu il iubesc foarte mult si eu nu stiu ce sa fac daca ma despar de el publica filmarea si daca nu trebuie sa fac lucruri scarboase si daca accept sa le fac le fac dar apoi daca continua ajjuutor!

Răspuns Câştigător
| thelastc a răspuns:

Pai e clar ca te cam foloseste, si o sa faca asta in continuare.
Nu stiu ce sa spun, mai bine ai gasi si tu o chestie d-asta cu care sa-l santajezi.
E complicata treabathinking, pune pe cine sa-l batabig grin, asta ar fi solutia.
Bafta!

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tocmai ai cazut in mainile unui proxenet, car nu te iubeste, ci te vinde. Practic ai inceput sa te prostituezi pentru bani. Mergi urgent la politie si fa o reclamatie scrisa. Probabil omul asta mai are zeci de fete pe care le foloseste ca pe tine.

| IsabelaIssa a răspuns:

Fata mea. cu ce sa incep, ca nici nu stiu. "Ti-a cerut sex si tu i-ai dat"? De parca ti-ar fi cerut tema la mate, asa vorbesti.in fine. happyTu iti dai seama ca nici nu sti cu cine te-ai incurcat si mai sustii sus si tare ca tu il iubesti? Pai cum poti sa iubesti un astfel de om? Tu crezi ca el te iubeste pe tine? Dupa cum vad ai si luat in calcul sexul cu cei 5, si cu ce usurinta oh go on Fata mea, ori vorbesti cu parintii tai, dar nu prea vad ce ar rezolva, ori du-te la politie ca asta e un santaj, si inca unul destul de scarbos si nesimtit. Data viitoare ai grija cu cine te incurci, in casa cui intrii, si de cine te mai lasi legata de pat. Tu te gandesti ca el cand a facut sex cu tine, stia deja despre cd-ul ala si doar te-a folosit? Daca te lega si ii aducea pe aia 5 sa te violeze? Tu nu gandesti? Ce te injosesti atat pentru un dobitoc? Scuza-mi-ai limbajul dar deja m-am enervat. Nu cere ajutor pe net, ca nu avem noi ce sa iti facem, decat sa te certam indignati sau sa iti dam un sfat pe care tu il asculti sau nu. Du-te la politie si altadata nu te mai lasa calcata in picioare in halul asta! Putina demnitate avem? oh go on

| Allrc24 a răspuns:

In primul rand nu merita dragostea ta.sunt baiat nu as face asta niciodata.ala e un animal.nu merita oral.nu te umili in halul asta.desprate-te de el.el nu da 2 bani pe tine.te vede ca o distractie pentru amicii lui.

| Rockart a răspuns:

Te şantajează, iar tu îl iubeşti. Cum poţi iubi un astfel de om? Să publice filmarea! În astfel de oameni nu poţi avea încredere. Te poate filma din nou când îi faci oral şi tot aşa... te şantajează la nesfârşit. Câţi ani ai? Dacă publică o astfel de filmare poate fi dat în judecată.

Baftă!

| Dreamer a răspuns:

Welcome in the club biaci laughing

| MaTrIx8378 a răspuns:

Spunele parintilor, fata draga, deja ca te-ai facut de ras ca te-a mai si filmat, vrei sa te faci si mai si? fa-le sex oral si alora sa vezi ca o sa vedem stirea/povestea si la Tv, spune-le parintilor!

| answer a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Ce sa le spuna ca are doar 13 ani stricata!

| radugolgolut a răspuns:

Eu cred ca te uiti prea mult la telenovele, nici sa minti nu sti, mai pe scurt te consideri curva fara sa fi! du-te in gatu m-ati ca esti si proasta handicapato MORII

| nBlade a răspuns:

Simplu.Daca este minora si are filmare cu tine, face parnaie. daca o publica face parnaie. daca te-a legat si te-a hau hau altul e viol. Daca esti minora intra la corupere.Deci cum o dai du-te si spune-le alor tai.Asta este.iei o bataie in cel mai rau caz.Ca asa te pune sa faci ce faci apoi te va santaja pe veci.Imi pare rau. Asa patiti cand nu va ganditi. Sfatul meu este ca in nici un caz sa nu accepti ce vrea el. Pune piciorul in prag.Sau u-te pe centura

| IuLLyaa02 a răspuns:

Mama ce dobitoc! eu zic mai bine sa anunti parintii sau politia ca el acum te santajeaza! si poate avea probleme din cauza asta! alta solutie nu ai! si daca te culci cu aia 5 o sa ajungi de rasu lumii! trimite.mi mesaj cu id tau si tinem legatura imi spui ce s.a mai intamplat

| Yuuki98 a răspuns:

Pai.facem ca in filmele cu spioni, data viitoare, du-te laelcica sa faci... asa, si incearca sa-l obosestii rau, inact sa se culce, si cauta`i filmare daca e in pc sterge'o, daca e pe cd rupel, vezi tu.din astea. sa stii ca baiatu este un nesimtit, profita de tine, apropo, nu face... oral cu cei 4-5 baietii, deja devi o.(scuze ca zic curva).si totusi, deja te-a facut cum a vrut, si dupa o sa te santajeze pana la infinit scumpa,, nu's eu ti-am dat sfatu meu, spersa te ajute, Succes, da`mi si mie id tau trm prin mesaj.tongue

| Anonim1112 a răspuns:

Spune-le k alceva nu ai ce sa faci(sau daca vrei sa le faci sex oral...)cum vrei u

| rossallita a răspuns:

Opss este int-o problema foarte mare. asta ti-ar putea strica reputatia.sau chiar sa ramai insarcinata daca nu te protejezi bine. vezi tu baieti uneori vor doar sa profite de tine. daca te ameninta cu asa ceva e clar nu te iubeste. fa ce ti-a cerut iar dupa aceea desparte-te de el. daca a profitat odata o sa profite si a doua oara.

| Dom19 a răspuns:

Auci! Ce-ai patit tu e extrem de complicat...:-s Sincer sa fiu, sa faci oral nu e o solutie. Depine si ce varsta ai, daca unul dintre parinti stie despre aceasta problema. Daca parinti tai sunt constienti ca tu ai mai intretinut relatii sexuale atunci spune-le lor de problema si ei pot rezolva, dar daca nu stiu, va fi cam dificil. Poti ofta in: a le zice parintilor tai de ce s-a intamplat sau a face cele 5 partide de sex oral, sa fiu in locul tau le-as zice alor mei. Nustiu, BAFTA MULTA! Ai nevoiewinking

| Dom19 a răspuns:

Si mi se pare cam putin 2 luni si jumatate.

| DaanAlex a răspuns:

Cati ani ai fa?

| PurpleLady a răspuns:

Doamne iarta-ma straight face nu stiu cati ani dar multi tare nu cred, cum sa vorbesti asa? si de ce te lasi asa usor batjocorita? jesus!