| lBroken69 a întrebat:

Ce cadou aș putea să îi fac prietenei mele de 14 februarie? Țin sa menționez ca are 13 ani si jumătate. Cel mai bun răspuns are fundă happy

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Un parfum, niste flori, o bluza etc.

| AirănMeidăn a răspuns:

Ciocolata, un ursulet, o bratara sau colier, lucruri de genul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O brăţară cu numele ei sau un lantisor.
Ciocolata
Flori
... poate un parfum...
Nu stiu... depinde ce ii place

| TanteMarianne a răspuns:

o intalnire ii dai un cadou special. (parfum, bijuterii, flori, ciocolata) si gesturi dragute.de exemplu cand ii dai cadoul ii pui mana la ochi sau cand o duci in locul special, o mangai, te mai joci cu parul ei, puteti juca chiar si adevar sau provocare cu provocari mai perverse asta o sa-i placa.
.)