| hjjgtyghytrteryuioplkjungjikt a întrebat:

Cum pot sa scap de o persoana pe care nu o suport?

Răspuns Câştigător
| Alisayer a răspuns:

Pentru inceput arata-i indiferenta, fa persoana respectiva sa-si dea seama ca iti este neplacuta, ca te deranjeaza prezenta ei in preajma ta. Pina la urma o sa renunte sa te mai deranjeze.
Pentru ca nimanui nu-i place sa se simta in plus.
Si tine minte ca indiferenta e cea mai buna arma de a scapa de cineva.

4 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Spune-i in fata ca nu o suporti si sa te lase in pace altfel o sa il denunti.

| drogh a răspuns:

Nu poţi să scapi de ea aşa ca într-o magie. Ori o suporţi, ori o ignori sau pur şi simplu te gândeşti că nu există.

| DANNA99 a răspuns:

Eu zis ca daca nu o bagi inseama o sa scapi curand de ea/el!

| CostinaXD a răspuns (pentru DANNA99):

Si daca stai cu persoana respectiva si persoana aceea iti vrea raul ce fac?