| DianaArr a întrebat:

De ce prima dragoste nu se uita niciodata?sad

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu in toate cazurile e la fel. Cum eu am uitat-o, nu stiu sa iti dau un raspuns la aceasta intrebare.

| RareşTPUro a răspuns:

Fiindca la prima dragoste inveti sa iubesti si sa suferi.

| Neo12 a răspuns:

Pentru că totul are un început şi pentru că la început toţi nu suntem prea pricepuţi. Îţi aduci aminte cum a început şi cum a fost, dar când găseşti pe altcineva special, n-o să mai fii aşa încântat de prima relaţie. Sigur îţi vei da seama că faci progrese şi că relaţia aia nu prea a avut sens. O să vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca-i prima. Romanul are obsesia asta cu primul/prima.

| losseru a răspuns:

Pentru ca prima incepe cel mai penal si te termina cel mai penal laughingnu este nimic special pe parcurs numai cateva mesaje alea alealaughing

| juliahosszulasnierkate a răspuns:

Pentruca e prima dragoste =) primul sarut (nu in orice caz ) inveti sa iubesti, sa apreciezi, si poate ca inca oil mai iubesti foarte mult