| AylinPSN a întrebat:

Hei, imi puteti spune cit mai multe filme care mergeau demult pe Jetix. Imi amintesc ca era Go figure, Operatiunea Craciunul, Richie Richi, Dadaca, Toata lumea vorbeste, Nazdravanii Golfului, Wendy Wu razboinica miss boboc, Oh baby si multe altele. Mai tin minte unul, dar am uitat cum se numeste, era despre un baiat celebru care a patit un accident si a fost internat in spital, iar cind s-a trezit sufletul lui era in corpul unei fete, care de asemenea a avut un accident. Va rog mult spuneti-mi cit de multe stiti.

2 răspunsuri:
| catinque a răspuns:

Uite aici toate desenele difuzate în România, vezi acolo care au fost pe Jetix.
http://ro.wikipedia.org/......m%C3%A2nia

| Andreea1403 a răspuns:

Cel de care pomenesti se numeste "Gheata subtire". Alt film vechi: "Scrisoare pentru Mos Craciu"