| Vladmen7 a întrebat:

Hei TPU sunt intr-o relatie la distanta cu o fata de 5-6 luni aproape si am vrea sa ne vedem, ea este din Bucuresti si eu din Bacau, si n-am nici o idee cum sa facem sa ne intalnim, Ceva vrei sugestie sau vreun sfat pentru ca eu n-am nimic...?

6 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Daca tu ai fost o data la ea, zi-i ei sa vina acum in Bacau. Si eu sunt din Bacau si sunt o multime de locuri in care poti sa o duci. Faza e ca, drumul e destul de scump daca mergi cu microbuzul din autogara si mai faci si 5 ore -.- E aiurea si eu am avut o relatie cu cineva din Hunedoara si imi lua 8 ore drumul laughing.
Daca ai ceva bani pusi deoparte spune-i sa vina in Bacau, te cazezi 1-2 nopti la Hotelul Decebal sau Moldova iar ziua ii poti prezenta orasul. O poti duce prin mall, in parcul Cancicov sau sa stati prin Trandafirilor daca e mai cald sau in parcul Catedralei unde sunt masinutele alea si va puteti distra. Dar ai nevoie de ceva bani.

| SkyPilot a răspuns:

Te duci in Bucuresti sa o vezi de cate ori poti. Sunt mult mai multe de facut decat in Bacau.

| gabriel87000 a răspuns:

Ce sa zic relatiile astea la distanta sunt o loterie. unele poate sa tina altele nu.nu ai gasit una din oras la tine tocmai in Bucuresti ai gasit? parerea mea e bine sa vb cu cineva care e aproape de tine ca sa o cunosti asa ea in Bucuresti tu in bacau.

| Vladmen7 explică (pentru gabriel87000):

O iubesc, inseama mai mult decat orice fata din orasul meu.

| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Economisesti, te urci in primul tren pe care scrie București-Gara Nord, te vezi cu ea in gara de nord, mergeti la un hotel sa te cazezi si pe urma totul e de la sine.

| Vladmen7 explică (pentru AllexStefanPhoto19):

Pai eu am fost odata la ea, dar nu stiu ii simt lipsa...