| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am o problema si sunt putin cam speriat... Deci o prietena a fost injurata azi la scoala de o colega si eu i-am cerut nr sa o injur putin (mai mult) pe whapp...si apoi ma suna ma-sa(desi are 14 ani) sa ma ameninte ca ma *** in fund si ca o sa afle cine sunt si o sa vina cu politia la mine. S-ar putea intampla? o.O

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Stai linistit. Femeia respectiva doar incerca sa-si apere fata. Ti-a spus si ea ce i-a venit la gura. Cu politia iti zic eu ca nu o sa ai probleme, insa cu familia fetei pe care ai injurat-o, da.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, a zis asa sa te sperie, stai linistit. Nu se deranjeaza politia pentru niste injuraturi da si tu stai cuminte data viitoare.

| BadAngel3 a răspuns:

Esti stupid. Tu nu te gandesti la ce se va intampla si apoi vezi Doamne, mori de frica. Stii cum se zice: Nu latra daca nu esti pregatit sa musti.

| Ađrian90 a răspuns:

Pentru că ai înjurat-o? Vaaai, o să vină cu poliţia, ce frică îmi este... Fii pregătit pentru război! Poate ţi-a da o amendă, mare chestie. Eu dacă aş fi în locul tău aş înjura-o şi pe mă-sa rolling on the floor)