| anonim_4396 a întrebat:

Este adevărat că băieții de la 14 până la 18 ani, chiar mai mult vor o fată pentru beneficii? Sau sunt unii și cu picioarele pe pământ care vor într-adevăr să iubească? Răspuns sincer, dau fundă.

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cadrul categoriei de varsta indicate nu poate fi vorba de prietenie fara beneficii.Este nevoie de o cu totul alta mentalitate, una matura si oarecum plafonata si blazata ceea ce este contrara varstei adolescentine.

| T0T a răspuns:

Nu este adevărat, generalizezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu toti sunt asa... dar majoritatea se folosesc de ele dp le lasa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt si baieti de treaba dar ochii vostri fug doar dupa modele "populare" ale scolii de aia nu poti sa gasesti ce cauti. dar na, nu degeaba toata lumea de pe planeta e ipocrita. fiecare in felul lui

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu tocmai sunt invers. nu îmi plac tipii populari din școală, îmi par fițoși și-și dau aere de superioritate.

| Dragos636 a răspuns:

Parerea mea este ca 80% sunt obsedati de sex

| anonim_4396 explică (pentru Dragos636):

Chiar peste 80%, pacat ca sunt si foarte-foarte multe proaste care sa le ofere ceea ce vor.

| Ungureanu90 a răspuns:

Evident că există și băieți care vor într-adevăr să iubească, însă cunosc foarte mulți care nu doresc iubire, doar sex (foarte multe cazuri). Și nu are legătură vârsta, sunt băieți care caută doar sex și pe la 20, 30 de ani ș.a.m.d.
De obicei băiatul care iubește se cunoaște, deși nu sunt fată vorbesc mai mult în numele meu și al oamenilor pe care îi cunosc. Multă baftă!

| NH4OH a răspuns (pentru Ungureanu90):

Mă poți ajuta, în mare parte după ce s-ar cunoaște un băiat care într-adevăr vrea să iubească? Adică, îmi trec și mie lucruri prin minte, doar că vreau să aflu ceva în plus.

| Rodica25 a răspuns:

Mai sunt si baieti cu capul pe umeri, insa nu foarte multi si nu iti imagina ca cei trecuti de peste 18 ani sunt cu capul pe umeri, pot fi mai profitori si cu gandirea unui pusti de 14-15 ani...care vor doar sa profite!